Historie

Společnost Stakohome Network s.r.o. byla založena v lednu roku 2005 se záměrem věnovat se komplexnímu řešení inteligentních elektroinstalací v rodinných domech a bytech. Zkušenosti jsme získávali na rozsáhlých rezidenčních projektech a už od počátku svoji pozornost věnujeme především nejmodernějším technologiím, dostupným na evropském trhu. Dnes jsme vysoce specializovanou českou firmou a v posledních letech se jako jedni z mála specializujeme výhradně na inteligentní technologie do domů a bytů. Našim zákazníkům tak dokážeme zaručit plnou odbornost a znalost problematiky. Nabízíme vždy jen moderní a stabilní prvky, splňující současné trendy.

Specializujeme se na návrhy, projekty, dodávky, realizace, záruční a pozáruční servis kompletního řešení inteligentních elektroinstalací v rodinných domech a bytech.

Od svého vzniku jsme uspokojili poptávku po řešení inteligentního bydlení nebo standardních elektroinstalací bezmála dvou tisíců zákazníků. Ve více než čtyřech stech rodinných domech a do více než půl druhého tisíce bytů jsme instalovali slaboproudé rozvody (jako např.počítačovou/datovou síť, TV-SAT rozvody, domovní telefony, přístupové systémy, IP kamery, el.zabezpečovací systém EZS atd.), případně silnoproudé rozvody, případně inteligentní systémy.

Jsme náležitě pyšní na fakt, že se nám vždy podařilo zrealizovat řešení přesně podle různorodých požadavků našich klientů, a že jsme jim tak mohli dopomoci k inteligentní domácnosti, jakou si vysnili a která do posledního detailu plní to, co od ní očekávají.

Na naší provozovně jsme zařídili showroom moderního bydlení, inteligentní elektroinstalace a multimédií, ve kterém se můžete blíže seznámit s řešením STAKOHOME a vyzkoušet si jeho různé části.


Společnost má uzavřenou pojistnou smlouvu odpovědnosti za škody ve výši 5 mil. Kč a při realizaci některých zakázek se dokonce sjednávají speciální pojistky.


V roce 2007 jsme obdrželi certifikaci na systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001 a následně dle nové normy ISO 9001:2008, který stále obnovujeme, abychom klientům mohli nabízet jen ty nejkvalitnější služby.


Stali jsme se také certifikovaným partnerem KNX a jsme tak oprávněni projektovat, instalovat, programovat, oživovat, servisovat inteligentní instalace ve standardu KNX.