Výhody

Energie a úspory

 

Inteligentní elektroinstalace vede k energetickým úsporám. Světla, díky automatizovanému spínání, nemusí již nikdy svítit zbytečně, přístroje a zásuvky, které zrovna nepoužíváte, mohou být odpojeny a do systému se může efektivně zapojit alternativní energie. To vše elegantně a bez zbytečných nároků na pozornost.

 

Zábava a multimédia

 

Kvalitní hudba a dobrý obraz, to jsou synonyma každé moderní domácnosti. Cesta k dokonalé zábavě na jedno stisknutí je díky inteligentní elektroinstalaci stejně snadná a příjemná jako procházka parkem. Hudba vás může podle chuti doprovázet ve všech částech domu či bytu a díky centralizovaným úložištím již není nutné mít u každé televize skříňku s médii.

 

Bezpečí a kontrola

 

Řešení STAKOHOME se vyznačuje vysokými standardy v oblasti bezpečnosti a kontroly. Chytrý dům nebo byt dokáže nejen zajistit bezpečí majetku, ale i bezpečí vašich blízkých. Elektronický zabezpečovací systém a požární čidla jsou samozřejmostí, dům nebo byt však může dohlížet i na bezpečnost vašich dětí prostřednictvím kamer či infrazávor. Vše máte pod kontrolou a nemusíte se tak bát nechat svoje blízké či svůj majetek bez dozoru. Inteligentní dům nebo byt na ně dohlédne za vás.

 

Komfort a pohodlí

 

Komfortní bydlení se neustále vyvíjí a přináší pokroky a nové technologie, které můžete využít ve svůj prospěch. Inteligentní dům nebo byt nabízí vysokou míru pohodlí. Ovládání všech jeho součástí probíhá z  ovládacího dotykového panelu, prostřednictvím televize nebo například z vašeho mobilního telefonu. Existuje i možnost plné automatizace. Více času tak zbývá na opravdový život.