Showroom

IQ dům nebo byt, to nejsou jen položky v katalogu

Inteligentní dům nebo byt, to je především funkční celek, plnící všechny vaše představy. Ty mohou být opravdu různorodé a ne vždy je možné představit si všechny možnosti. Jak může řešení společnosti Stakohome Network s.r.o. vypadat v praxi a co všechno vám nabídne, můžete zažít v našem showroomu moderního bydlení, inteligentní elektroinstalace a multimédií.


Vyzkoušíte si ovládání základních funkcí inteligentní elektroinstalace. Přesvědčíte se sami, že doslova na dotek jednoho prstu máte ovládání světel a světelných scén, žaluzií, topení, elektronického zabezpečovacího systému i samozřejmé součásti každé moderní domácnosti; multimédií. Vyzkoušet můžete také způsoby, jak celý chytrý dům nebo byt ovládat. V nabídce jsou různé dotykové panely a ovladače nebo možnosti propojení s produkty společnosti Apple – iPhone, iPod či iPad.
 

Inteligence by se měla propojit v jedno s kvalitním designem. Uvidíte nabídku koncových prvků (např. zásuvky a vypínače) v různých designových provedeních, převážně od německého výrobce Jung, designové řady Logus90 portugalského výrobce Efapel a také výjimečné a luxusní vypínače belgického výrobce Basalte. V nabídce máme produkty různých cenových kategorií, které ale spojuje důraz na kvalitu a moderní vzhled. Jsme schopni uspokojit prakticky jakékoliv vaše požadavky na kvalitu zpracování a moderní design.
 
Přijďte a vyzkoušejte si, co to znamená mít plnou kontrolu nad svým bydlením. Rádi vás uvítáme.
 
Domluvit návštěvu si můžete individuálně prostřednictvím e-mailu: stakohome@stakohome.cz, nebo na telefonním čísle: +420 776 780 378.
 
Showroom moderního bydlení, inteligentní elektroinstalace a multimédií se nachází na adrese naší provozovny: Aloisovská 934/8, Praha 9 – Hloubětín.