Co nabízíme

Řešení STAKOHOME, to je produkt, zahrnující kompletní plánování a realizaci inteligentních elektroinstalací a nadstavbových řídících (ovládacích) systémů pro inteligentní dům nebo byt.

Chytrý dům vyžaduje i chytrá řešení. Snažíme se nabízet jen ty nejlepší služby a dobrá služba musí být vždy komplexní. S řešením STAKOHOME se nemusíte obávat, že bude projekt nerealisticky naplánován nebo že se ocitnete sami uprostřed rozdělané práce.

Služby, které jsou součásti řešení STAKOHOME:

Konzultace, návrhy a studie

Naše spolupráce začíná u vašich plánů a snů. Rádi je s vámi prodiskutujeme, vaši představu společně doladíme a navrhneme nejoptimálnější řešení.

Projekční činnost

Přesně nadefinujeme rozsah celé instalace a vaše požadavky, které shrneme do projektové dokumentace k inteligentní elektroinstalaci a ke slaboproudým systémům.

Realizace inteligentní elektroinstalace 

Inteligentní elektroinstalace je základní prvek inteligentního domu či bytu. Instalujeme kvalitní a prověřená řešení českých společností INELS a TECO či německého výrobce JUNG.

Doplňkové systémy a technologie

Inteligentní elektroinstalace a její řídící prvky jsou vysoce variabilní a tak lze do systému zapojit řadu dalších, doplňkových technologií, které můžete pohodlně a centrálně ovládat stejně snadno jako prvky základní inteligentní elektroinstalace.

Další součásti

Máte-li nějaká přání nebo nápady, které by mohly váš domov dále obohatit, nebojte se je vyslovit. Možnosti inteligentní elektroinstalace jsou prakticky nekonečné a závisí pouze na vaší fantazii.

Koordinace a programování

Projekty realizujeme sami od hrubých prací až po finální programování. V případě potřeby oslovujeme a koordinujeme ale i dodavatele ostatních technologií, které s naší realizací souvisejí (topení, okna, dveře, vzduchotechnika atd.).

Záruční a pozáruční servis

Za svou práci ručíme. Provádíme záruční i pozáruční servis inteligentní elektroinstalace a všech systémů a zařízení, které jsme dodali. Na základě vašich požadavků nebo v případě rozšiřování systému provádíme i úpravy nebo změny nastavení inteligentního systému.
 

Řešení STAKOHOME  proměňuje domácnost v opravdový domov.
Nebojte se mu věřit.
  • V případě jakýchkoli dotazů či konkrétní poptávky po našem řešení nás neváhejte kontaktovat.