Doplňkové systémy a technologie

Máte-li nějaká přání nebo nápady, které by mohly váš domov dále obohatit, nebojte se je vyslovit. Možnosti inteligentní elektroinstalace jsou prakticky nekonečné a závisí pouze na vaší fantazii.

Počítačové a datové sítě

Usnadní vám práci s výpočetní technikou a umožní využívat internet prakticky kdekoliv (i většina dnešních multimediálních prvků jako televize či přehrávače Blu-ray využívají přístup k internetu). Do sítě je možné připojit nejen zmíněná zařízení včetně PC, tabletů a domácí multifunkční tiskárny, ale i datové úložiště, které zvládne pojmout celou vaši hudební i filmovou knihovnu a celé fotoalbum. Ke všem zařízením tak máte přístup odkudkoli i mimo domov a to pomocí zabezpečeného připojení.TV-SAT rozvody

Jsou samozřejmou součástí každé domácnosti. Na přání rozvody vyprojektujeme a zrealizujeme tak, aby byla propojena každá část multimediálního celku a vše spolehlivě fungovalo.


Bezpečnostní systémy

Neměly by chybět na vašem seznamu, pokud chcete kvalitně a dostatečně chránit své blízké i svůj majetek. Řešení inteligentní elektroinstalace STAKOHOME bez problémů obslouží jak komplexní elektronický zabezpečovací systém (EZS) včetně IP kamerového systému, přístupného z mobilního telefonu a napojení na pult centralizované ochrany, tak sofistikovaný elektronický protipožární systém (EPS), jehož čidla mohou být po celém domě a včas vás varují před požárem i jedovatým výpary.Přístupový systém a domovní telefony

Součástí domu může být i přístupový systém, díky kterému budete vždy vědět, kdo je u vaší brány nebo u vašich dveří. Návštěvu lze do domu opět vpustit i vzdáleně přes mobilní telefon, pohodlně a prakticky z jakéhokoliv místa v domě lze ovládat bránu k pozemku i vchod do domu.


Audio či video technika

Pokud si nechcete dělat starosti s výběrem vhodné audio či video techniky, nechte to na nás. Vybereme vhodné komponenty podle vašich požadavků i tak, aby všechna multimédia dokázala vzájemně bez problémů spolupracovat a bylo možné maximálně využít jejich potenciál. Pokud si přejete poslouchat hudbu ve více místnostech, naše řešení podporuje funkci multiroom.


Zpět na Co nabízíme