Jak probíhá realizace

...aneb 6 kroků k inteligentní domácnosti.  
Rozhodnete-li se pro inteligentní dům nebo byt, svěřte se řešení STAKOHOME. Víme, co všechno realizace inteligentních domácnosti obnáší a neustále na svých postupech pracujeme. Chytrý dům nebo byt, to vyžaduje chytrého partnera!

Zjištění potřeb zákazníka, konzultace, představení systému

Prvním krokem je vzájemné poznávání. Zákazník se v showroomu seznámí s variabilním řešením STAKOHOME, my se naopak seznámíme s jeho přáními a požadavky. Individuální přístup ke každému zákazníkovi je samozřejmostí. Na základě našich zkušeností dokážeme každému zákazníkovi vhodně poradit. Nesnažíme se prodat co nejvíc, ale naopak pouze to, co se zákazníkovi hodí a co je pro něj užitečné.Cenová kalkulace

Zákazník se seznámí i s různými druhy koncových ovladačů a vybere si pro sebe nejpohodlnější způsob obsluhy. Na základě jednoduchého poptávkového formuláře už v této fázi dokážeme sestavit cenovou kalkulaci, založenou na jednotlivých položkách inteligentní elektroinstalace a ostatních slaboproudých systémů (např.počítačovou/datovou síť, TV-SAT rozvody, domovní telefony, přístupový systém, IP kamery, el.zabezpečovací systém EZS atd.). Předběžnou cenu (poměrně přesná kalkulace, ovšem stále předběžná, neboť není známa přesná metráž kabelů, design koncových prvků apod.) znáte tedy ještě předtím, než se do čehokoliv pustíme a vaše rozhodnutí tedy není zatížené žádnými náklady.Smlouva o dílo

Pokud je kalkulace vyhovující, navážeme se zákazníkem spolupráci. Tu ztvrdíme i písemně formou smlouvy, která obsáhne veškeré požadavky a nutnou kooperaci s třetími stranami.Projektová dokumentace

Následně vypracujeme realizační projektovou dokumentaci, která ve své finální podobě obsáhne všechny zákazníkovy požadavky i rozsah našich prací.


 

Realizace a koordinace

Realizace samotného projektu probíhá podle stanoveného harmonogramu. Práce obvykle začíná ve stadiu dokončení hrubé stavby, kdy se připravuje infrastruktura (kabely, stavební příprava, trubky, krabice pro koncové prvky atd.) a končí až jako poslední položka při implementaci všech koncových zařízení a všech požadovaných technologií do jednoho funkčního celku.

Během celého procesu neustále komunikujeme nejen s vámi, ale koordinujeme i jednotlivé dodavatele tak, aby byla realizace co nejhladší. Nejedná se přitom jen o hrubé celky, komunikujeme i s vašimi dodavateli, pokud je nutné nějaké technologie umístit do jejich výrobků, např. do oken či dveří.


 

Programování a předání díla

Jakmile je vše na místě a zprovozněno, nastává okamžik předání díla zákazníkovi. Celek mu představíme, seznámíme ho detailně s jednotlivými prvky a pomocí jednoduchého školení jej naučíme inteligentní dům nebo byt ovládat.

V ceně je jedno počáteční naprogramování celého systému po jeho dokončení a to přesně dle představ zákazníka. Po zabydlení (většinou cca do půl roku) provedeme zdarma změny, které si zákazníci přejí a odstraníme problémy, na které narazí při zabydlování svého nového domova.

Tyto dodatečné změny v nastavení je možné řešit vzdáleně a požadavky okamžitě provést. Vzdáleně je možné také řešit většinu zjištěných poruch.
 Realizací pro nás práce nekončí. Na přání zákazníka následně zajišťujeme servisní prohlídky. Zajišťujeme samozřejmě i záruční a pozáruční servis a o své zákazníky se dále staráme.

  • V případě jakýchkoli dotazů či konkrétní poptávky po našem řešení nás neváhejte kontaktovat.