Proč si vybrat Stakohome

Máme pevné základy a nadstandardní kvalifikaci.
Za firmou stojí dlouhá historie v oboru a zkušenosti, získané neustále rostoucím portfoliem realizací. Smyslem naší existence není o inteligentním bydlení pouze mluvit, ale realizovat jej.
Jsme soustředění na to, co děláme.
Jsme specializovaná firma, realizace inteligentního bydlení je naší výhradní a hlavní činností, které perfektně rozumíme, a ve které neustále zvyšujeme svoji odbornost.
Vaše přání jsou pro nás výzvou.
Respektujeme každého klienta a tvoříme funkční celky, které dobře slouží přáním svých majitelů. Dokážeme realizovat i velmi složité zakázky a bez kompromisu splnit naprostou většinu individuálních požadavků na funkce i provedení.
Naše práce nestárne.
Realizujeme stabilnost a spolehlivost, na které se dá stavět. Řešení STAKOHOME představuje dlouhodobou investici, která neztrácí na hodnotě.
Jsme dobrými partnery.
Stojíme při svých klientech od prvních návrhů, studií a projektových dokumentací, přes realizaci až po následnou péči a servis. Naše řešení umožňuje i vzdálenou správu. O kvalitě naší práce nejlépe vypovídají projekty, které dělají svým majitelům dennodenně radost a prokazují jim dobrou službu.
Společenská odpovědnost nám není cizí.
Bezpečí a zdraví těch nejmenších podporujeme nejen realizacemi inteligentního a bezpečného bydlení. Pravidelně podporujeme Nadační fond pro zdraví dětí, který vznikl pro podporu Ústavu pro péči o matku a dítě.
Disponujeme velmi kvalitním a moderním technickým i odborným zázemím.
Klademe důraz na pravidelné školení našich pracovníků a všechny systémy a řešení, které nabízíme v projektech, prošly důkladným několikaměsíčním testováním. Jsme si vždy jisti, že nabízené řešení je stabilní a vhodně splňuje očekávání našich zákazníků.
Zřídili jsme moderní showroom.
Naši zákazníci si nemusí budoucí prvky svého chytrého bydlení pouze představovat. V našem showroomu je mohou vidět i vyzkoušet.