Spolupracujeme


Inteligentní systémy

Německý výrobce inteligentní elektroinstalace a jejích jednotlivých součástí, od řídících jednotek až po různé druhy koncových ovládacích panelů (tlačítkové, multimediální - dotykové) včetně designových zásuvek a vypínačů. Jung využívá standardu KNX, je tedy vysoce kompatibilní. Systém Jung se sice vyznačuje vyšší cenou (i vzhledem standardu KNX), ale nabízí řadu zajímavých designových prvků.


Španělská společnost Ingenium se od roku 1998 zabývá návrhem, vývojem a výrobou řídících systémů a KNX zařízení, která jsou učena pro automatizaci. Celý proces, tzn.od návrhu až po výrobu, se provádí přímo v Asturias (Španělsko). Výrobky INGENIUM - BES jsou jednoduché na ovládání, instalaci i nastavení, ať už se jedná o rezidence, domy, byty, administrativní budovy, hotely, veřejné budovy, průmysl atd.
Přední český výrobce řídících průmyslových systémů a systémů pro inteligentní řízení budov, např. rodinných domů nebo bytů. Tradice společnosti sahá až od roku 1919. Systémy, které vyvíjí a vyrábí, bez problémů fungují v nejnáročnějším průmyslovém prostředí (strojírenský, těžařský, ropný průmysl) v padesáti zemích světa. Plně tak vyhovují i požadavkům pro rezidenční bydlení. Právě kvůli spolehlivosti využíváme řadu částí systému Teco v našem řešení STAKOHOME.Grafické nadstavbové systémy

Jeden z nejlepších a stabilních amerických výrobců, zabývající se domácí automatizací a řízením multimédií (audio/video systémů). Control4 nabízí komplexní sortiment zařízení a produktů (včetně dotykových ovládacích panelů) a vyznačují se především jednoduchým grafickým rozhraním. Control4 lze využít na kompletní ovládání inteligentních elektroinstalací TECO, INELS i JUNG, dodat je možné i samostatné ovládání k multimédiím. Zajímavá cena, komplexní a intuitivní ovládání při zachování všech požadovaných funkcí a možností řízení a ovládání s ostatními konkurenčními (a dražšími) systémy, řadí Control4 na světovou špici v této oblasti.
iRidium nabízí zjednodušené ovládání audio/video přístrojů, systémů domácí automatizace (topení, klimatizace, osvětlení, žaluzie/rolety), kamerového systému, a to vše z jakéhokoliv zařízení. Jedná se o nadstavbu inteligentní elektroinstalace. Je možné zobrazit a ovládat z iPad, iPhone, iPod, PC.Luxusní vypínače (určeny pro inteligentní elektroinstalace)

Luxusní designové vypínače belgické společnosti basalte již nemohou být blíže naplnění slovního obratu „výjimečně jednoduchý, jednoduše výjimečný“. Vynikají jak luxusním provedením, tak nejmodernějšími technologiemi, obsaženými v jednoduchém a elegantním řešení. V nabídce jsou výhradně dotykové vypínače z luxusních materiálů.
Produkty basalte jsou pravidelně oceňovány v prestižních designových soutěžích Reddot, iF product design award, Best of Design Plus, AITa mnoha dalších.
www.basalte.cz