Ovládání světel

Konec zbytečně rozsvíceným světlům. Senzory přítomnosti hlídají, zda v místnosti někdo je a pokud je místnost prázdná, do několika málo minut světla vypnou.

 

Při příchodu do místnosti ji systém může okamžitě osvětlit. Původní ovládání pomocí vypínačů zůstává samozřejmě zachované. Ne vždy je nutné svítit naplno. Úspory můžete dosáhnout i stmíváním světel, pokud nepotřebujete jejich plnou intenzitu. Stmívat osvětlení je možné od bodových světel až po kompletní osvětlení místnosti a vytvářet světelné scény.


  

 

 

Obr. Ovládání světel a světlených scén (zobrazení na dotykovém panelu, iPad, telefonu, TV atd.).

 

Světla lze ovládat také standardním způsobem (vypínačem) nebo pomocí tlačítek:


Obr.č.2 Roomcontroller - Multifunkční tlačítkový ovladač včetně termostatu (možnost ovládání teploty, osvětlení, žaluzií/rolet, hudby a dalších zařízení - je možné libovolně zvolit). Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.

V nabídce je několik barevných variant a designů.
Tlačítka popisujeme/gravírujeme (text, symbol) individuálně, dle požadavků.                                                               


Obr.č.3-4 Multifunkční tlačítkové ovladače, kromě ovládání světel je možnost ovládat žaluzie/rolety, topení atd..

V různých barevných variantách a designech.

Tlačítka popisujeme/gravírujeme (text, symbol) individuálně, dle požadavků.

Obr.č.5-9 Multifunkční dotykové vypínače/ovladače (čtyřtlačítka, dvoutlačítko, jednotlačítka). Lze nastavit více barevných podsvícení (dle světla). Kromě světel, lze ovládat také další zařízení – žaluzie, rolety, prvky intelig.elektroinstalace atd..
Více designů naleznete zde
 
 Obr.č.10-14 Roomcontrollery - Multifunkční designové dotykové ovladače včetně termostatu a integrovaného teplotního senzoru. Kromě ovládání světel, stmívání a světelných scén, lze ovládat teplotu, žaluzie, rolety, hudbu). Díky němu minimalizujeme množství vypínačů a ovladačů na jednom místě.
V nabídce je několik barevných variant.